Adolf Hitler urodził się w pięknym kraju-Austrii. Kraj ten słynie z kompozycji Mozarta, sznycli, kawiarni i cudnych lodowisk. Tak pięknych, jak w najlepszych świątecznych filmach. Nic dziwnego, że Adolf postanowił zostać malarzem. Nie od dziś wiadomo, że miejsce naszego pochodzenia ma duże znaczenie, jeśli chodzi o kształtowanie się naszej osobowości.

Hitler załamany kolejną porażką odmowy dostania się na ASP posłuchał sugestii swoje najlepszej przyjaciółki Ewy i postanowił założyć bloga, wszak sława to coś, o czym Adolfek Hitlerek marzył od małego. Hitler miał przyjaciela, który kochał się w popkulturze jak mało kto. Joseph Goebbels w blogosferze czuł się jak ryba w wodzie. Znał wszystkie zasady SEO, umiał Photoshop, trafiał doskonale w tytuły i zawsze dostawał się na wszystkie konferencje blogerskie, gdzie oczywiście przemawiał. Zatem Hitler doskonale wiedział do kogo się udać, w celu rozpoczęcia kariery blogerskiej. Goebbels, ujrzawszy w drzwiach Hitlera w towarzystwie Ewy, uśmiechnął się od ucha do ucha. Wiedział od zawsze, że Hitler w swojej frustracji musi osiągnąć jakiś sukces. Ludzie tak wkurwieni zawsze dostają to, czego chcą.

Przyjaciele usiedli do komputera i popijając herbatę, dyskutowali nad nazwą bloga. Rozmów nie było końca. Niby ma być o sztuce, ale Hitler ma wiele do powiedzenia także w kwestii polityki kraju, w którym żyje, a więc są już 2 tematy, które interesują Adolfka Hitlerka. Druga Rzesza – zaproponowała Ewa. Rzesza brzmi tak dostojnie, a dwa, bo dwa tematy. Hitler wstał i żwawo gestykulując rękami, przemawiał. Długo przemawiał. Naprawdę. Powiedział, że pisanie to za mało, że on chce trafić do całego świata. Interesuje go Europa, Afryka, Azja, Ameryka i nawet Antarktyda, o ile mają tam komputery. On chce prowadzić video-bloga! Chcę być sławny, za wszelką cenę – powiedział Adolfek. Goebbels rzucił z uśmiechem – 3 RZESZA! DOSKONAŁA NAZWA! TRZECIA RZESZA ADOLFA HITLERA. Cała trójka zamieniła herbatę na szampana i z podnieceniem układali wygląd bloga. Trochę białego, bo modne. Czarny, bo czarny pasuje do wszystkiego i czerwony, bo to kolor królewski.

Adolf dorzucił kilka słów o sobie, o tym, że kocha malować widokówki, że jest patriotą i uwielbia organizować duże imprezy. Wrzucił pierwszy wpis, tłumacząc, skąd wziął się jego pomysł, że ASP jest skorumpowane, że wszędzie liczą się znajomości i że on tego tak nie zostawi. Zostanie artystą, będzie sławny. Dumnie wrzucił pierwsze selfi na instagrama, Goebbels dorzucił hasztagi, a Ewa została jego pierwszą obserwatorką.

3 Rzesza Adolfa Hitlera

Adolf zyskał sławę błyskawicznie. Choć miał wielu fanów, którzy z entuzjazmem obrzucali artystów z ASP błotem, to trafiali mu się także trolle, którzy z pogardą pisali na jego FP, że to świrus i powinien się liczyć. Tych brodatych to on nienawidził. Mawiał, że bogate dzieci to złodzieje i trzeba ich usunąć. Raz na zawsze.Blokował wszystkich. Pragnął, aby jego blog był czysty od brodaczy. Nikt wcześniej go tak nie wkurzał. Nawet Ci z ASP nie byli tak wkurzający, jak Ci bogacze. Wiedział jednak, że wojny w internecie nie da się wygrać. Trolle będą istnieć zawsze, w każdej możliwej formie.

Oddał się blogowaniu bez reszty. Ewa nie mogła w spokoju wypić kawy, zanim Adolfek nie zrobił 30 zdjęć na instagrama. Zmartwiona tłumaczyła mu, że powinien znaleźć sobie nową pasję. On jednak nie chciał tego słuchać. Na horyzoncie właśnie pojawił się nowy bloger-Stalin. Stalin był z Rosji. Wiemy wszyscy, jak sławni na YouTube są Rosjanie. To mistrzowie głupich filmików, a każdy w internecie kocha głupie filmiki.Stalin bez skrupułów pokonywał wszystkich swoich rywali. Nikomu nie ufał, z nikim w blogosferze się nie przyjaźnił. Nikt też nie lubił Stalina, jednak każdy czytał, dzięki czemu jego statystyki były szokujące. Zawsze numer jeden. Stalingrad wygrywał w każdym rankingu. Ten paradoks był niewytłumaczalny.

Stało się coś, co zszokowało wielu ludzi.

Hitler zniknął z blogosfery. Jego adres nie wyświetlał już nic. 3 Rzesza przestała istnieć. Plotka głosi, że Adolfek oddał się życiu rodzinnemu, po narodzinach trojaczków. Za nic w świecie, nie chciał być blogerem paretingowym, a nie miał już czasu na politykę i sztukę.Od czasu do czasu krążą plotki, że Hiter ma wrócić, że jest w trakcie pisania swojej drugiej książki. Jednak nie wiadomo, czy to tylko plotki, czy może jednak prawda.

Adolf Hitler

Blog kulturowy o zabarwieniu politycznym

Youtuber

Lubi: malować, dyskutować o polityce, drogie garnitury

Instagram: Adolf_Hitlr Official

Ulubiony film: Szeregowiec Ryan

Ulubiony zespół: Rammstein

Hasztagi:

#mojkrajtakipiekny #popkultura #paint #blondie #stalindogazu #blogger #heavymetal #wąs #niejestemdrwalemnienoszebrody #sztuka #lubieczolgi #tanki #architektura #simplythebest

źródło zdjęć: www.9gag.com

Instagram

  • Ada i Denis id jak burza Uda sie? Oby Tacyhellip
  • Moja ksika marze Biografia czlowieka niewtpliwiewspaniaego wojciechkurtyka bernadettemcdonald climbing wspinaczkahellip
  • Sigam do pocztkw polishclimber poland bookstagram climbing wspinaczka instabook bookhellip
  • Nie ma artw Cuda na kiju Kto bdzie? blogconferencepoznan blogerkahellip
  • Perfekcja aktorstwa grandbudapesthotel movie adrienbrody actors popkultura cinema perfect kulturahellip
  • Wywiad z Wojtkiem Kukuczk ju na blogu Zapraszam Link znajdzieciehellip
  • Adam Bielecki  nowy rodzaj wspinaczki adamtheclimber adambielecki climber himalaizmhellip

Facebook